Niedziela Trójcy Przenajświętszej 16 czerwca 2019 r.
  1. Jest do nabycia prasa katolicka: „Opiekun”.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 50 zł ofiary i kwiaty dla kościoła. Były następujące osoby: Jolanta Skubiś, Irena Banasiak, Donata Płóciennik. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  4. O ubranie ołtarzy na Boże Ciało w roku  2019 i 2020  proszę mieszkańców: Droszew – Centrum, Droszew – Zabory, Droszew - Wygrajki, Droszew – Elizanki.
  5. Dziękuje panu sołtysowi Kościuszkowa za zorganizowanie a mieszkańcom  z Kościuszkowa i Czachor za wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej. Bóg zapłać.
  6. Zbiórka ministrantów we wtorek po Mszy wieczornej obecność obowiązkowa.
  7. Zbiórka dziewczynek chętnych do sypania kwiatków podczas oktawy w środę o godz. 1800 przy kościele.
  8. Oktawa Bożego Ciała. O godz. 1900 Msza św. a po niej nabożeństwo i procesja eucharystyczna w czwartek za tydzień zakończenie oktawy.
8 CZERWCA 2019 r.
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i 100 zł ofiary dla kościoła. Były następujące osoby: Grażyna Michalak, Ewa Wawrzyniak, Grzegorz Józefowicz, Maria Stempin, Natalia Nazarek. Bóg zapłać.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Gałązek Wielkich za sprzątanie kościoła, kaplicy przedpogrzebowej i ubikacji, dziękuję za ofiary i kwiaty do kościoła. Za tydzień o sprzątanie prosimy mieszkańców Gałązek Małych. O sprzątanie proszę po 3 rodziny, które co niedzielę będą wyczytywane, aby następne osoby wiedziały, które mają iść do sprzątania kościoła.
  3. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary dla mnie z racji mojego jubileuszy kapłańskiego, wychodząc z kościoła ministranci będą rozdawać pamiątkowe obrazki.
  4. Dzisiaj  przed kościołem do puszek zbierane będą ofiary na KUL.
  5. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  6. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – koniec okresu Wielkanocnego.
  7. Jutro święto NMP Matki Kościoła, Msze św. o godz. 1000 i 1900.
  8. Przypominam o pielgrzymce dzieci i rodziców pierwszokomunijnych  do Turska w poniedziałek 10 czerwca na Mszę św. o godz. 1600.
  9. Zapraszam w piątek na14 czerwca o godz. 1945 na poświecenie krzyża na „Krakowcu”.
  10. O ubranie ołtarzy na Boże Ciało w roku  2019 i 2020, proszę mieszkańców: Droszew – Centrum, Droszew – Zabory, Droszew - Wygrajki, Droszew – Elizanki.
  11. Proszę pana sołtysa z Kościuszkowa a mieszkańców z Kościuszkowa i Czachor o wykoszenie trawy i porządek na Drodze krzyżowej w czerwcu do Bożego Ciała.